$249.87
$294.06
Compare Price
You save
$44.19
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2DZ13928
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2DZ13928 Meat Catch Pan
Item:
#1250327
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2DZ13928 |
| Manufacturer Part # | 2DZ13928 |
| Height | 3.45" |
| Width | 10.65" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2DZ13928 Meat Catch Pan
$249.87
$294.06
You save
$44.19
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2DZ13928 Meat Catch Pan