$66.03
$72.86
Compare Price
You save
$6.83
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2E-30600-11 Relay 120v Spdt Flange
Item:
#1187855
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E-30600-11 |
| Manufacturer Part # | 2E-30600-11 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2E-30600-11 Relay 120v Spdt Flange
$66.03
$72.86
You save
$6.83
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E-30600-11 Relay 120v Spdt Flange
