Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-40469
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2E-40469 Cord Set 5 15p 6ft
Item:
#1267279
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E-40469 |
| Manufacturer Part # | 2E-40469 |
| Height | 2.35" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E-40469 Cord Set 5 15p 6ft