$16.37
$19.27
Compare Price
You save
$2.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E-Z19141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2E-Z19141 Sleeve Wire 20 In.
Item:
#1249452
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z19141 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z19141 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2E-Z19141 Sleeve Wire 20 In.
$16.37
$19.27
You save
$2.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E-Z19141 Sleeve Wire 20 In.