$421.43
$495.97
Compare Price
You save
$74.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E300494
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2E300494 Wire Set B 406 208/240v
Item:
#1268009
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E300494 |
| Manufacturer Part # | 2E300494 |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2E300494 Wire Set B 406 208/240v
$421.43
$495.97
You save
$74.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E300494 Wire Set B 406 208/240v