$101.73
$119.72
Compare Price
You save
$17.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2E305098 Liht Hsing Vcs Hood New
Item:
#1267928
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E305098 |
| Manufacturer Part # | 2E305098 |
| Height | 4.2" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2E305098 Liht Hsing Vcs Hood New
$101.73
$119.72
You save
$17.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E305098 Liht Hsing Vcs Hood New

