$209.93
$247.07
Compare Price
You save
$37.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2E35698
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2E35698 Wire Set Hw 10 120v
Item:
#1268045
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2E35698 |
| Manufacturer Part # | 2E35698 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2E35698 Wire Set Hw 10 120v
$209.93
$247.07
You save
$37.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2E35698 Wire Set Hw 10 120v