$155.21
$182.66
Compare Price
You save
$27.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2EY4343
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2EY4343 Cord Set 14/3 250v Sjto
Item:
#1250184
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2EY4343 |
| Manufacturer Part # | 2EY4343 |
| Height | 2.55" |
| Width | 8.65" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2EY4343 Cord Set 14/3 250v Sjto
$155.21
$182.66
You save
$27.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2EY4343 Cord Set 14/3 250v Sjto