$37.40
$44.01
Compare Price
You save
$6.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2EZ14913 Run Capacitor 10mfd 370v
Item:
#1254478
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2EZ14913 |
| Manufacturer Part # | 2EZ14913 |
| Height | 2.95" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2EZ14913 Run Capacitor 10mfd 370v
$37.40
$44.01
You save
$6.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2EZ14913 Run Capacitor 10mfd 370v