$141.69
$166.76
Compare Price
You save
$25.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2F-30327
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2F-30327 Cast Topmachnd Polishd
Item:
#1267295
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2F-30327 |
| Manufacturer Part # | 2F-30327 |
| Height | 2.6" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2F-30327 Cast Topmachnd Polishd
$141.69
$166.76
You save
$25.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2F-30327 Cast Topmachnd Polishd

