Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2F-Z4685
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2F-Z4685 Burner 1" Diameter Radiant Char Broiler
Item:
#1151688
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2F-Z4685 |
| Manufacturer Part # | 2F-Z4685 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 24.1" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero 2F-Z4685 Burner 1" Diameter Radiant Char Broiler
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2F-Z4685 Burner 1" Diameter Radiant Char Broiler
