$52.27
$61.51
Compare Price
You save
$9.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2F33448
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2F33448 Crank Casting As Recd Sh O
Item:
#1266871
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2F33448 |
| Manufacturer Part # | 2F33448 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2F33448 Crank Casting As Recd Sh O
$52.27
$61.51
You save
$9.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2F33448 Crank Casting As Recd Sh O