$17.89
$21.05
Compare Price
You save
$3.16
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2HZ15568
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2HZ15568 Insulation Side
Item:
#1267941
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2HZ15568 |
| Manufacturer Part # | 2HZ15568 |
| Height | 2.95" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 26.95" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2HZ15568 Insulation Side
$17.89
$21.05
You save
$3.16
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2HZ15568 Insulation Side