$260.47
$306.53
Compare Price
You save
$46.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2J-602012 Manifold Assembly
Item:
#1250647
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2J-602012 |
| Manufacturer Part # | 2J-602012 |
| Height | 1.5" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 27.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2J-602012 Manifold Assembly
$260.47
$306.53
You save
$46.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2J-602012 Manifold Assembly