Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2J-7961
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2J-7961 Lighter Rod Ez 18
Item:
#1250367
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2J-7961 |
| Manufacturer Part # | 2J-7961 |
| Height | 1.35" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 26.2" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2J-7961 Lighter Rod Ez 18