Free Shipping
Free Shipping
$1,158.67
$1,363.60
Compare Price
You save
$204.93
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2J630010 Manifold Assembly 630f
Item:
#1250648
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2J630010 |
| Manufacturer Part # | 2J630010 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2J630010 Manifold Assembly 630f
$1,158.67
$1,363.60
You save
$204.93
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2J630010 Manifold Assembly 630f