$0.35
$0.39
Compare Price
You save
$0.04
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K-8043
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2K-8043 Bushing Heyco Sb 875 10
Item:
#1203986
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2K-8043 |
| Manufacturer Part # | 2K-8043 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2K-8043 Bushing Heyco Sb 875 10
$0.35
$0.39
You save
$0.04
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2K-8043 Bushing Heyco Sb 875 10