$0.75
$0.88
Compare Price
You save
$0.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2K-Y2967 Bushing Heyco 1240 Blk
Item:
#1251320
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2K-Y2967 |
| Manufacturer Part # | 2K-Y2967 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2K-Y2967 Bushing Heyco 1240 Blk
$0.75
$0.88
You save
$0.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2K-Y2967 Bushing Heyco 1240 Blk

