Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K-Z1971
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2K-Z1971 Spacer
Item:
#1251948
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2K-Z1971 |
| Manufacturer Part # | 2K-Z1971 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2K-Z1971 Spacer

