$23.44
$27.58
Compare Price
You save
$4.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K48197
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2K48197 Nipple 3/8 Npt X 2 Brass
Item:
#1268133
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2K48197 |
| Manufacturer Part # | 2K48197 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2K48197 Nipple 3/8 Npt X 2 Brass
$23.44
$27.58
You save
$4.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2K48197 Nipple 3/8 Npt X 2 Brass

