$33.12
$38.97
Compare Price
You save
$5.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K48198
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2K48198 Elbow 3/8 X 90deg Brass
Item:
#1268500
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2K48198 |
| Manufacturer Part # | 2K48198 |
| Height | 1" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2K48198 Elbow 3/8 X 90deg Brass
$33.12
$38.97
You save
$5.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2K48198 Elbow 3/8 X 90deg Brass

