Free Shipping
Free Shipping
$817.04
$961.55
Compare Price
You save
$144.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2KZ15921
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2KZ15921 Manifold Um Griddle 6
Item:
#1251777
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2KZ15921 |
| Manufacturer Part # | 2KZ15921 |
| Height | 7" |
| Width | 34" |
| Depth | 76" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2KZ15921 Manifold Um Griddle 6
$817.04
$961.55
You save
$144.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2KZ15921 Manifold Um Griddle 6