$238.24
$280.39
Compare Price
You save
$42.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2LZ4659
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2LZ4659 Tube Cover Hpd1
Item:
#1256990
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2LZ4659 |
| Manufacturer Part # | 2LZ4659 |
| Height | 4.1" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2LZ4659 Tube Cover Hpd1
$238.24
$280.39
You save
$42.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2LZ4659 Tube Cover Hpd1
