$13.07
$15.38
Compare Price
You save
$2.31
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2M-Z9626
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2M-Z9626 Cntrlpnl Lbl 30/45scbd/h D
Item:
#1251672
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2M-Z9626 |
| Manufacturer Part # | 2M-Z9626 |
| Height | 0.9" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2M-Z9626 Cntrlpnl Lbl 30/45scbd/h D
$13.07
$15.38
You save
$2.31
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2M-Z9626 Cntrlpnl Lbl 30/45scbd/h D

