$27.44
$32.29
Compare Price
You save
$4.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2MZ8329 Label Cntrl Pnl 30sc/45s C
Item:
#1252289
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2MZ8329 |
| Manufacturer Part # | 2MZ8329 |
| Height | 0.25" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2MZ8329 Label Cntrl Pnl 30sc/45s C
$27.44
$32.29
You save
$4.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2MZ8329 Label Cntrl Pnl 30sc/45s C