$36.95
$43.48
Compare Price
You save
$6.53
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2MZ8337
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2MZ8337 Label Cntrl Pnl 50sc/75s C
Item:
#1251728
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2MZ8337 |
| Manufacturer Part # | 2MZ8337 |
| Height | 3.05" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2MZ8337 Label Cntrl Pnl 50sc/75s C
$36.95
$43.48
You save
$6.53
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2MZ8337 Label Cntrl Pnl 50sc/75s C