$133.33
$156.91
Compare Price
You save
$23.58
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N-307811UL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2N-307811UL Elem 120v 450w 2 Term S
Item:
#1268586
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2N-307811UL |
| Manufacturer Part # | 2N-307811UL |
| Height | 5.7" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2N-307811UL Elem 120v 450w 2 Term S
$133.33
$156.91
You save
$23.58
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2N-307811UL Elem 120v 450w 2 Term S

