$296.22
$348.61
Compare Price
You save
$52.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N-4681
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2N-4681 Element Top
Item:
#1257011
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2N-4681 |
| Manufacturer Part # | 2N-4681 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 17.45" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2N-4681 Element Top
$296.22
$348.61
You save
$52.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2N-4681 Element Top