$168.77
$198.62
Compare Price
You save
$29.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N-Z8487
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2N-Z8487 Heating Element 1450w 23 0
Item:
#1251912
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2N-Z8487 |
| Manufacturer Part # | 2N-Z8487 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2N-Z8487 Heating Element 1450w 23 0
$168.77
$198.62
You save
$29.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2N-Z8487 Heating Element 1450w 23 0


