$348.54
$410.19
Compare Price
You save
$61.65
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2N31428UL Elem 480v 3800w
Item:
#1267390
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2N31428UL |
| Manufacturer Part # | 2N31428UL |
| Height | 3.45" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 22.7" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2N31428UL Elem 480v 3800w
$348.54
$410.19
You save
$61.65
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2N31428UL Elem 480v 3800w

