$11.27
$13.26
Compare Price
You save
$1.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2O47466
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2O47466 Cable Wire Rope
Item:
#1268121
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2O47466 |
| Manufacturer Part # | 2O47466 |
| Height | 0.3" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2O47466 Cable Wire Rope
$11.27
$13.26
You save
$1.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2O47466 Cable Wire Rope