$44.91
$52.85
Compare Price
You save
$7.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-200662
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2P-200662 Chain Roller 13.5 In.
Item:
#1252293
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2P-200662 |
| Manufacturer Part # | 2P-200662 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2P-200662 Chain Roller 13.5 In.
$44.91
$52.85
You save
$7.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2P-200662 Chain Roller 13.5 In.