$75.45
$88.78
Compare Price
You save
$13.33
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-30774
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2P-30774 Caster K27 Wo/brake
Item:
#1267737
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2P-30774 |
| Manufacturer Part # | 2P-30774 |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 2.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2P-30774 Caster K27 Wo/brake
$75.45
$88.78
You save
$13.33
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2P-30774 Caster K27 Wo/brake