Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stero 2P-Y4183 Motor Sprocket
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2P-Y4183 |
| Manufacturer Part # | 2P-Y4183 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2P-Y4183 17 Tooh Motor Sprocket, 1-1/2" Od X 5/16" Id 17 Tooth 2 Set Screws 10-32 X 3/16", Knurled Cup Point, If Cust Is Missing Set Screw(s) Can Use 10-32 X 1/4", Star Roller Grill 12 25 40 45 75

