$84.52
$99.47
Compare Price
You save
$14.95
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2P200642 Sprocket Scintered Hx
Item:
#1252280
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2P200642 |
| Manufacturer Part # | 2P200642 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2P200642 Sprocket Scintered Hx
$84.52
$99.47
You save
$14.95
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2P200642 Sprocket Scintered Hx