$118.31
$139.24
Compare Price
You save
$20.93
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2PZ0017 Plug 15ai 250v
Item:
#1252512
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2PZ0017 |
| Manufacturer Part # | 2PZ0017 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2PZ0017 Plug 15ai 250v
$118.31
$139.24
You save
$20.93
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2PZ0017 Plug 15ai 250v