$31.97
$37.62
Compare Price
You save
$5.65
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-47563
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2R-47563 Hndl Lid Grip Soup Cooke R
Item:
#1268132
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2R-47563 |
| Manufacturer Part # | 2R-47563 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2R-47563 Hndl Lid Grip Soup Cooke R
$31.97
$37.62
You save
$5.65
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2R-47563 Hndl Lid Grip Soup Cooke R