$160.31
$188.65
Compare Price
You save
$28.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-Z9393
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2R-Z9393 Drawer Slide Set 14
Item:
#1251048
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2R-Z9393 |
| Manufacturer Part # | 2R-Z9393 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 15.2" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2R-Z9393 Drawer Slide Set 14
$160.31
$188.65
You save
$28.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2R-Z9393 Drawer Slide Set 14

