$73.44
$86.43
Compare Price
You save
$12.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R116320
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2R116320 Elmnt Handle Assy 116/53 0
Item:
#1256651
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2R116320 |
| Manufacturer Part # | 2R116320 |
| Height | 3.55" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2R116320 Elmnt Handle Assy 116/53 0
$73.44
$86.43
You save
$12.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2R116320 Elmnt Handle Assy 116/53 0
