$37.21
$43.80
Compare Price
You save
$6.59
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R43948
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2R43948 Magnet Permanent M4200 2
Item:
#1268116
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2R43948 |
| Manufacturer Part # | 2R43948 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2R43948 Magnet Permanent M4200 2
$37.21
$43.80
You save
$6.59
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2R43948 Magnet Permanent M4200 2


