$245.49
$288.90
Compare Price
You save
$43.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2RZ5658 Locking Arm 5.25
Item:
#1250691
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2RZ5658 |
| Manufacturer Part # | 2RZ5658 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2RZ5658 Locking Arm 5.25
$245.49
$288.90
You save
$43.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2RZ5658 Locking Arm 5.25