Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2T-304937A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2T-304937A Thermo Hrcp7300 84cap
Item:
#1267493
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2T-304937A |
| Manufacturer Part # | 2T-304937A |
| Height | 3.3" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2T-304937A Thermo Hrcp7300 84cap


