$24.73
$36.36
Compare Price
You save
$11.63
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2T-Z20720 Thermostat High Limit
Item:
#1151593
Technical details
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2T-Z20720 |
| Manufacturer Part # | 2T-Z20720 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Weight | 0.05 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Stero 2T-Z20720 Thermostat High Limit
$24.73
$36.36
You save
$11.63
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2T-Z20720 Thermostat High Limit
