Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2T307364
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2T307364 Control Temp Hti Upgrd 3 0
Item:
#1266109
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2T307364 |
| Manufacturer Part # | 2T307364 |
| Height | 1.95" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2T307364 Control Temp Hti Upgrd 3 0

