Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2T46548
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2T46548 Thermo Ctrl 215f
Item:
#1268051
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2T46548 |
| Manufacturer Part # | 2T46548 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 11.55" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2T46548 Thermo Ctrl 215f

