$156.16
$183.78
Compare Price
You save
$27.62
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2V-Z7662 Handle 10
Item:
#1250914
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2V-Z7662 |
| Manufacturer Part # | 2V-Z7662 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 11.3" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2V-Z7662 Handle 10
$156.16
$183.78
You save
$27.62
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2V-Z7662 Handle 10