$116.40
$136.99
Compare Price
You save
$20.59
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2V35609
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2V35609 Valve 1 In.gate Bronze
Item:
#1267417
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2V35609 |
| Manufacturer Part # | 2V35609 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2V35609 Valve 1 In.gate Bronze
$116.40
$136.99
You save
$20.59
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2V35609 Valve 1 In.gate Bronze

