Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2VZ4906
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2VZ4906 Pilot Burner M
Item:
#1250912
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2VZ4906 |
| Manufacturer Part # | 2VZ4906 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2VZ4906 Pilot Burner M