Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 310036
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 310036 Tubingcopper1/4by The Fo Ot
Item:
#1248770
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 310036 |
| Manufacturer Part # | 310036 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 310036 Tubingcopper1/4by The Fo Ot
$0.75/Foot
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 310036 Tubingcopper1/4by The Fo Ot