$8.59
$12.63
Compare Price
You save
$4.04
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket .
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 3701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 3701 Screw #8 32 X 3/8" Sets Area 5/64"
Item:
#1193693
Technical details
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 3701 |
| Manufacturer Part # | 3701 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Stero 3701 Screw #8 32 X 3/8" Sets Area 5/64"
$8.59
$12.63
You save
$4.04
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 3701 Screw #8 32 X 3/8" Sets Area 5/64"
